Browin Blog - Ambasador marki Browin – Tomasz Jakubiak

Ambasador marki Browin – Tomasz Jakubiak

2023-11-23
ulubione

Z radością informujemy, że Tomasz Jakubiak został Ambasadorem marki Browin. 

Tomasza Jakubiaka z pewnością nie trzeba Państwu, jako miłośnikom dobrego smaku, przedstawiać – jest doskonale znany zarówno widzom telewizyjnych programów kulinarnych, jak i internetowym poszukiwaczom pomysłów na wyjątkowe dania, które można wyczarować w domowej kuchni. Jako doskonały kucharz, ceniony smakosz i autor książek kulinarnych chętnie dzieli się wiedzą, doświadczeniem – i nieustannie inspiruje do poszukiwania tego, co świat kulinariów ma najlepszego do zaoferowania. 

Wypada jednak choć w kilku zdaniach przybliżyć osobę naszego Ambasadora – na wypadek, gdyby ktoś potrzebował takich informacji „w pigułce”.

Tomasz Jakubiak to polski kucharz, autor książek kulinarnych i twórca internetowy. Swoją rozpoznawalność i charyzmę zbudował m.in. dzięki prowadzeniu programów kulinarnych emitowanych na kanale Canal+ Kuchnia: „Jakubiak rozgryza Polskę”, „Jakubiak w sezonie” i „Jakubiak lokalnie”. Prowadził program „Sztuka mięsa” na Food Network. Był felietonistą magazynu „Moje Gotowanie”, współpracował też z portalem internetowym newsgastro.pl i magazynem „Food Service”. W 2022 roku został jurorem polskiej edycji programu MasterChef Junior. W roku 2023 dołączył do jury programu MasterChef emitowanego przez TVN, a wcześniej pojawiał się w show w roli gościa specjalnego. 

Bardzo nas cieszy, że możemy z Tomaszem Jakubiakiem współpracować, wspólnie dzieląc się pasją do tego, co najlepsze – do smakowania życia poprzez atrakcje, jakie oferuje zwłaszcza domowa kuchnia. Chcemy odczuwać satysfakcję z propagowania smaków i receptur osadzonych w polskiej i lokalnej tradycji. Chcemy także zachęcać do tworzenia własnych przepisów, do poszukiwań i eksperymentowania. Niech to, co pyszne, będzie także zdrowe. I niech będzie wspaniale wyjątkowe – jak sam Ambasador Browinu!