Projekty unijne

BROWIN SP. Z O.O. SP. K. realizuje projekt dofinansowany z Programu Inteligentny Rozwój pt. "Rozszerzenie oferty firmy BROWIN o gamę innowacyjnych zamknięć do wąskootworowych pojemników". Celem projektu jest wdrożenie wyników własnych prac B+R.


BROWIN SP. Z O.O. SP. K. realizuje projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego pn. „Rozszerzenie oferty firmy BROWIN o innowacyjny produkt eko balon z korkiem z zatyczką, dzięki wdrożeniu wyników prac B+R"


BROWIN SP. Z O.O. SP. K. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Rozwój potencjału innowacyjnego przedsiębiorstwa BROWIN sp. z o. o. spółka komandytowa" Projekt dotyczy rozbudowy laboratorium R&D–Biotechnologia w przedsiębiorstwie. Zakup opisanej w projekcie aparatury badawczej umożliwi realizację celu, jakim jest wprowadzenie nowych produktów i ulepszenie obecnych. Planowane jest również utworzenie usługowego Regionalne Laboratorium Analiz Moszczu i Wina, które będzie służyło rozwijającym się w Polsce winnicom oraz domowym wytwórcom wina nie tylko gronowego, ale i owocowego.


BROWIN SP. Z O.O. SP. K. realizuje projekt dofinansowany z Programu Inteligentny Rozwój pt. "Wdrożenie wyników prac B+R szansą na rozwój firmy". Celem projektu jest zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez wprowadzenie innowacyjnych rurek fermentacyjnych.


projekty unijne logo